KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418023
nr 1541 8023
Olof Benander
, Sverige
Oljemålning, Olof Benander, Sverige. Österlånggatan, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Olof Benander, svensk bildkonstnär.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:18:09
20/5 12:19:41
200 kr
22/5 18:04:47